Ludzie

Dagmara Grabowska – kiedy okazało się, że na morzu prawnik odpoczywa najlepiej, nie mogła już inaczej spędzać wakacji. I tak od 5 lat. A potem spotkała Adama Widmańskiego, który spotkał Kimona Kastellanosa i kwestia kupna jachtu potoczyła się sama…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Adam Widmański – współwłaściciel Rinii. 15 lat temu dał się wyciągnąć na morze, konkretnie na Bałtyk, i tak to się zaczęło. Od tego czasu pływał już po kilku innych morzach, najpierw jako załogant, a później jako skipper. Po wodach greckich żegluje rokrocznie od lat siedmiu. Również siedem lat temu spotkał Kimona Kastellanosa. Zawodowo przez dwie dekady zajmował się wydawaniem książek, a sprzedaż udziałów w wydawnictwie umożliwiła mu zakup Rinii.

 Z ogromnym smutkiem informujemy, że w dniu 20/10/2016 w Atenach odszedł na wieczną wachtę nasz przyjaciel i współpracownik – Kimon Kastellanos – człowiek prawy. Będzie nam Go bardzo brakowało.

Kimon Kastellanos – swoją przygodę z czarterowaniem jachtów rozpoczął w 1983 roku od Jeanneau 36, później wynajmował jacht Atlantic 49, a teraz jest właścicielem Beneteau Cyclades 50,5 o nazwie Penny. Jako wiceprezes Rinia Yachting odpowiada za serwisowanie jachtu oraz zaokrętowuje i wyokrętowuje załogi (check-in, check-out).